English I Regisztráció I Apróhirdetések I Fórum I Vendégkönyv
 Felhasználónév:  Jelszó:

Főmenü
 Kezdőlap
 Partnerek
 Klubtagság
 Linkgyűjtemény
 Hírek
 Játékok
 Galéria
 Fórum
 Vendégkönyv
 Személyes  üzenetek
 Apróhirdetések
Hirdetés
Untitled Document

Conntax Kft. Az alábbi álláslehetõségeket kínálja fel. Amennyiben valamelyik lehetõségünk elnyerte tetszését, kérjük e-mailben feltüntetni az állás kódszámát, illetve mellékletben megküldeni az szakmai önéletrajzot.

Regisztrációs munkatárs:

Munkakör:
Internetes adatbázis bõvítés. Új ügyfelek regisztrációja, meglévõ partnerekkel kapcsolattartás.
Elvárások:
Magabiztos megjelenés, jó kommunkációs készség, minimum középfokú végzettség, alapszintű számítógépes ismeretek
Juttatások:
Jó teljesítményarányos jövedelem, kötetlen munkaidő
Munkavégzés helye:
Országos
Kódszám:
100301RM

  allas@conntax.hu

Pénzügyi szakember:

Munkakör:
Cégek, magánszemélyek pénügyi helyzetének optimalizálására portfoliók kidolgozása
Elvárások:
Magabiztos megjelenés, jó kommunkációs készség, minimum középfokú végzettség, alapszintű számítógépes ismeretek, csapatszellem.
Juttatások:
Kimagasló teljesítményarányos jövedelem, folyamatos továbbképzések, kötetlen munkaidő
Országos
Kódszám:
100301PT

Valutaváltó
Impresszum I Partnerprogram I Klubtagság I ÁSZF I Állásajánlatok